Vyberte si:

Exekuce a oddlužení domů

Exekuce a oddlužení domů

Exekuce a oddlužení bytů

Exekuce a oddlužení bytů

Exekuce a oddlužení pozemků

Exekuce a oddlužení pozemků

Exekuce a oddlužení chat

Exekuce a oddlužení chat

Exekuce a oddlužení nemovitosti

Exekuce a oddlužení nemovitosti
< návrat zpět

Exekuce a oddlužení chat

Exekuce chat, chalup a oddlužení chaty

Oddlužíme chaty a chalupy s pozemkem i bez pozemku v celé ČR. Oddlužíme Vaší chatu, chalupu nebo horskou chatu.

Oddlužení chat, exekuce chalupy

Nabízíme klientům přímé oddlužení chalupy a chaty. Potřebujete rychle oddlužit Vaší chatu?

Oddlužíme chaty a chalupy

  • v jakémkoliv stavu, i vybydlené, před rekonstrukcí nebo určené k demolici
  • zatížené hypotékou, exekucí či jinými zástavami
  • jakékoliv stáří
  • zatížené věcnými právy a břemeny

Dokumenty potřebné k oddlužení chaty nebo chalupy:

  • list vlastnictví
  • kupní smlouvu, darovací smlouvu nebo usnesení soudu o dědictví
  • Pokud na nemovitosti vázne jakékoli omezení vlastnického práva například exekuce, zástavní smlouva, věcné břemeno, tak si připravte jednotlivé listiny k vyřízení formalit.

Exekuce chaty a chalupy

Oddlužíme rekreační objekty a chaty po celé ČR. Pokud máte chatu, chalupu nebo jiný rekreační objekt, který potřebujete rychle prodat, obraťte se na nás. Při výkupu preferujeme zděné chaty a chalupy, ale i roubenky. Cena se stanovuje dle stavu, lokality a na základě znaleckého posudku, který vypracujeme.

Zajišťujeme pro Vás oddlužení nemovitostí za hotové, které slouží pro individuální rekreaci. Díky tomu Vám nabízíme rychlé peníze za Vaše chaty a chalupy v celé ČR.

Co pro odkup chalup a chat potřebujeme?

  • Připravte si informace k Vaší rekreační chatě, přilehlého pozemku a okolí chalupy. Dále potřebujeme znát stáří objektu a případné specifika objektu a okolí chaty.


Typ nemovitosti:
Lokalita:
Požadovaná cena:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Popis:  
Kontrola Antispam captcha

Exekuci a následné oddlužení najdete v kategorii: exekuce a oddlužení domu. Pokud máte byt, tak více info najdete na exekuce a oddlužení bytu. Pokud máte pozemek, tak najdete Vaší kategorii na exekuce a oddlužení pozemku. Máte-li exekuci na chatě Vaší kategorii najdete na oddlužení chat a chalup. Pokud jste Vám již přišlo nařízení k dražbě, tak více info u oddlužení nemovitosti a exekuce a dražby.

Oddlužení v lokalitách

Oddlužení a exekuce v okresech: Benešov, Beroun, Blansko, Břeclav, Brno-město, Brno-venkov, Bruntál, Cheb, Chomutov, Chrudim, Česká Lípa, České Budějovice, Český Krumlov, Děčín, Domažlice, Frýdek-Místek, Havlíčkův Brod, Hlavní město Praha, Hodonín, Hradec Králové, Jablonec nad Nisou, Jeseník, Jičín, Jihlava, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Klatovy, Kolín, Kroměříž, Kutná Hora, Liberec, Litoměřice, Louny, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Náchod, Nový Jičín, Nymburk, Olomouc, Opava, Ostrava-město, Pardubice, Pelhřimov, Písek, Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň-sever, Prachatice, Praha-východ, Praha-západ, Přerov, Příbram, Prostějov, Rakovník, Rokycany, Rychnov nad Kněžnou, Semily, Sokolov, Strakonice, Svitavy, Šumperk, Tábor, Tachov, Teplice, Třebíč, Trutnov, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, Vsetín, Vyškov, Zlín, Znojmo a Žďár nad Sázavou.

Kontakt

tel.: +420 720 620 320

email: info@exekuceoddluzeni.cz