Vyberte si:

Exekuce a oddlužení domů

Exekuce a oddlužení domů

Exekuce a oddlužení bytů

Exekuce a oddlužení bytů

Exekuce a oddlužení pozemků

Exekuce a oddlužení pozemků

Exekuce a oddlužení chat

Exekuce a oddlužení chat

Exekuce a oddlužení nemovitosti

Exekuce a oddlužení nemovitosti
< návrat zpět

Exekuce a oddlužení pozemků

Exekuce pozemků a oddlužení pozemků

Oddlužíme pozemky v celé ČR. Ceny pozemků se liší podle několika kritérií. Například zda je nebo není pozemek zasíťován a zda leží v záplavovém území či nikoliv.

Oddlužení pozemků. Hrozí Vám exekuce a zabavení pozemku? Již máte exekuci na pozemku? Máte zadlužený pozemek a hrozí, že o pozemek přijdete bez finanční náhrady? Kupujete nový pozemek a potřebujete rychle peníze na nákup nového pozemku? Nebo jen chcete rychle peníze za Váš pozemek? Potom využijte služby výkup pozemku za hotové.

Oddlužení pozemku je pro majitele vždy výhodnější než-li varianta, kdy jde pozemek do nedobrovolné dražby.

Oddlužíme stavební pozemky

  • stavební pozemky
  • pozemky vedené jako zemědělská půda, louka
  • zatížené hypotékou či jinými zástavami
  • zatížené věcnými právy a břemeny atd.

Dokumenty potřebné k oddlužení pozemku:

  • list vlastnictví
  • pozemkovou mapu
  • kupní smlouvu, darovací smlouvu nebo usnesení soudu o dědictví
  • Pokud na nemovitosti vázne jakékoli omezení vlastnického práva například exekuce, zástavní smlouva, věcné břemeno, tak si připravte jednotlivé listiny k vyřízení formalit.


Typ nemovitosti:
Lokalita:
Požadovaná cena:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Popis:  
Kontrola Antispam captcha

Exekuci a následné oddlužení najdete v kategorii: exekuce a oddlužení domu. Pokud máte byt, tak více info najdete na exekuce a oddlužení bytu. Pokud máte pozemek, tak najdete Vaší kategorii na exekuce a oddlužení pozemku. Máte-li exekuci na chatě Vaší kategorii najdete na oddlužení chat a chalup. Pokud jste Vám již přišlo nařízení k dražbě, tak více info u oddlužení nemovitosti a exekuce a dražby.

Oddlužení v lokalitách

Oddlužení a exekuce v okresech: Benešov, Beroun, Blansko, Břeclav, Brno-město, Brno-venkov, Bruntál, Cheb, Chomutov, Chrudim, Česká Lípa, České Budějovice, Český Krumlov, Děčín, Domažlice, Frýdek-Místek, Havlíčkův Brod, Hlavní město Praha, Hodonín, Hradec Králové, Jablonec nad Nisou, Jeseník, Jičín, Jihlava, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Klatovy, Kolín, Kroměříž, Kutná Hora, Liberec, Litoměřice, Louny, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Náchod, Nový Jičín, Nymburk, Olomouc, Opava, Ostrava-město, Pardubice, Pelhřimov, Písek, Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň-sever, Prachatice, Praha-východ, Praha-západ, Přerov, Příbram, Prostějov, Rakovník, Rokycany, Rychnov nad Kněžnou, Semily, Sokolov, Strakonice, Svitavy, Šumperk, Tábor, Tachov, Teplice, Třebíč, Trutnov, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, Vsetín, Vyškov, Zlín, Znojmo a Žďár nad Sázavou.

Kontakt

tel.: +420 720 620 320

email: info@exekuceoddluzeni.cz